• ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A SEDAČEK BRNO

Kvalitní čištění koberců

Čištění koberců Brno v současné době patří mezi dynamicky se rozvíjející úklidovou společnost na českém trhu i zahraničním trhu, která se specializuje na pečlivý úklid v souladu s Vašimi požadavky a nároky.

Jako jedna z mála firem používáme na hloubkové čištění a tepování koberců metodu strojového čištění pomocí kotoučových strojů s rotačními kartáči. Tato metoda je nejúčinnější a efektivní na dlouhou dobu.

K hloubkovému čištění a tepování koberců používáme strojovou metodou, která velmi kvalitně zbaví Vaše koberce všech nečistot, koberec vydezinfikuje, zničí všechny roztoče a zároveň Vám naše kvalitní chemie Bosch RTS spolu
s moderními kotoučovými stroji a vysokotlakým třímotorovým turbo vysavačem příjemně oživí celkový vzhled Vašeho koberce.

Strojový způsob čištění kotoučovým strojem považujeme za jediný možný postup, jak dokonale koberec vyčistit od všech usazených nečistot a alergenů.

Tímto čištěním vždy dosahujeme vynikajícího dlouhotrvajícího výsledku. V minulosti jsme vyzkoušeli pracovat s metodou extrakční, ale výsledek nebyl zcela tak dokonalý, jako nyní u našich moderních strojů. Extrakční metoda se provádí na principu okamžitého odsátí chemie z koberce.

Chemie tedy pracuje pouze na povrchu koberce a nepronikne hluboko do struktury kobercových vlasů. Po doschnutí bývají koberce flekaté nebo v krátkém časovém období opět silně znečištěné.

čištění koberce
kvalitní čištění

Ruční čištění čalounění

Čištění koberců provádí kvalitní ruční čištění a tepování sedacích souprav, křesel, matrací, postelí a čalounění.

K tepování čalouněného nábytku používáme moderní účinnou chemii Bosch RTS, která se ručně za pomoci jemného kartáče s dlouhým vlasem, zapracuje do textilie.

Vytvořená pěna spolu s uvolněnými nečistotami se na závěr vysaje vysokotlakým třímotorovým vysavačem se speciální hubicí na čalounění. Výkonný turbovysavač odsaje všechny alergeny, nežádoucí pachy a vysuší čalounění téměř dosucha.

V některých případech a to zcela výjimečně, používáme na určité typy pevných tkanin, které jsou velmi znečištěné, ruční AKU kotoučový kartáč.

Z 90% provádíme technologii ručního čištění čalounění, které je šetrné a dokážeme vaše sedačky, křesla a čalounění zbavit všech nečistot.

Ostatní činnosti firmy Čištění koberců Brno

Čištění koberců Brno svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech,
strojové čištění a voskování podlah.

Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je převážně vhodná pro okna se špatnou dostupností.

Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu antigraffity, odstraňujeme nepovolné polepy z prosklených ploch. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení.

Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální
pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů, kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem.

ruční čalounění

Komentáře

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright - A SERVIS LIPKA, Odstranění graffiti Praha