čištění podlah Brno

Čistá podlaha je základem pro každý obchod

V našem nákupním středisku je neustále plno lidí, kteří chodí nejenom po nákupech, ale i si posedět na kávu. Proto je potřeba, aby to u nás stále dobře vypadalo a bylo čisto. Nikdo nepůjde trávit svůj volný čas někam, kde je špína a nepořádek. Takže nejenom že máme vlastní úklidový tým, ale jednou za čas jsme se spoléhali i na úklidovou firmu.

Strojové čištění umí vyčistit šmouhy od pneumatik, silikonu, spárovačky a dalších tvrdých nečistot

Ale protože jsme s ní už nebyli spokojení a potřebovali jsme důkladně vyčistit podlahy, bylo potřeba se podívat po někom jiném. A já to zařizování dostala na starost. A po přečtení několika fór a jsem narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, která nabízí strojové čištění podlah v Brně a měla opravdu vynikající ohlasy. Byla to samá pozitivní recenze, ani jedna špatná a navíc jsem tak zjistila, že nabízí i celou řadu dalších služeb. To už člověka samo o sobě uklidní, a tak jsme se shodli, že toto bude nejlepší volba.

Takže jsem jim zavolala a vše domluvila. Potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale ani tak jsme neváhali. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až bude obchod po zavírací době, a nijak tak nenarušovali chod naší nákupního střediska. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byla nadmíru spokojená.

Zaměstnanci z A SERVIS LIPKA předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, aby podlaha vydržela co nejdéle čistá a prodloužila se i její životnost. Dále jsme si od nich nechali podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu. A ten je opravdu skvělý. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně.

Dále bych chtěla také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. Proto je všem vřele doporučujeme, protože jsem si jistá, že s nimi budete spokojeni v každém ohledu tak, jako jsme byli my. Určitě v budoucnu vyzkoušíme i jejich mytí výloh, protože to je taky pěkná otrava. Takže pokud hledáte někoho na čištění podlah, rozhodně doporučujeme tuto firmu.

Ano, jsou sice dražší, ale odvádí perfektní práci. Rozhodně to není zbytečná investice. Těžko byste na tu práci našli někoho lepšího a spolehlivějšího. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Což pro vás může být dalším znamením, že jsou opravdu dobří. Když se někdo uplatní na mezinárodním trhu, tak musí být dobrý.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *