Čištění a mytí oken Brno

Čištění a mytí oken Brno – tuto zakázku čištění a mytí oken Praha jsme uskutečnili dne 24. října 2013. Akci zajišťoval jeden zaměstnanec naší úklidové firmy, který mytí oken a lodžie dokončil za 3 hodiny.

Pro dokonalé čištění a mytí oken Brno bylo nutné nejprve důkladně očistit i okenní rámy a parapety. Jakmile byly rámy a parapety umyty, pokračovalo se s mytím prosklené plochy. Pro konečné vyleštění jsme nepoužili a nikdy ani nepoužíváme leštící přípravky. Okna, výlohy a jiné prosklené plochy leštíme vždy pouze suchou bavlněnou plenou. Tento způsob mytí nazýváme tzv. trikem suchého leštění. Námi takto umyté okna a jiné prosklené plochy zůstanou dlouhou dobu čisté a za delší dobu po souvislém zaprášení díky nevyužití leštidel se na povrchu neobjeví kruhy a tahy, jak tomu bývá po leštění povrchů s různými leštícími přípravky. Pro mytí a čištění oken Praha, které se vyskytují ve výškách máme k dispozici horolezeckou a speleologickou techniku. Pro čištění a mytí oken Praha na těžko přístupných místech využíváme i hydraulické ramena a vysokozdvižné plošiny.

Celá akce čištění a mytí oken Brno proběhla zcela bez problémů. Zákazník byl s konečným výsledkem spokojený a vyjádřil svůj zájem o to, že si nás na další podobnou akci bude objednávat i v budoucnu.  Čištění a mytí oken Brno.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *