Čištění a tepování koberce Brno

Čištění a tepování koberce Brno – Dne 19. září 2013 jsme našemu zákazníkovi zajišťovali strojové čištění a tepování koberce Brno na jeho prodejně. Zakázku realizovali tři naši zaměstnanci a vyčistili celkem 400m2 koberce. Pro toto strojové čištění a tepování koberce Brno bylo spotřebováno 10l čistící chemie. Akce byla dokončena po 6 hodinách práce.

Pro čištění a tepování koberce Brno na prodejně jsme použili kotoučový stroj, čistící chemii a vysoce výkonný vysavač. Za použití účinné a kvalitní čistící chemie, která se nechá vsáknout do koberce a pronikla velmi hluboko do jeho struktury, a s využitím kotoučového stroje jsme koberec důkladně zbavili veškerých hluboko usazených nečistot. Při strojovém čištění a tepování koberce Brno jsme potupovali tak, že jsme nejprve na povrchu koberce nechali nějakou chvíli působit velmi kvalitní čistící chemii, aby se dostala hluboko do jeho struktury a následně za pomoci kotoučového stroje jsme důkladně povrch kartáčovali. Jakmile byl koberec dokonale vykartáčován, s použití velmi výkonného třímotorového vysavače jsme v závěrečné fázi zbavili koberec veškerých uvolněných nečistot a vlhkosti.

Čištění a tepování koberce Brno jsme zrealizovali podle našeho i zákazníkova očekávání a s konečným výsledkem naší práce byl zákazník velmi spokojený.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *