Čištění Brno koberce

Na čištění koberců Brno je nejlepší strojová metoda čištění, nikoli suchá či extrakční

Skvrny na koberci jsou vždycky problematickou záležitostí, kterých se mnohdy nedá zbavit běžným čištěním. Ani čisticími přípravky, které jsou k dostání v běžných supermarketech. Některé jsou více viditelné, některé méně, ale těch horších se například suchým čištěním bohužel nedá zbavit. Výhodou této metody čištění je nízký stupeň hydratace koberců. Takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnuti šmouh.

Takové čištění bude vyhovovat všem takovým druhům koberce, které vyžadují jemný přístup. Jenže problém je v tom, že jelikož se jedná o suchou metodu, tak účinnost čištění není příliš vysoká. Takže dokonale vyčištěného koberce touto metodou nemůžete dosáhnout. Takové čištění je opravdu vhodné jen na velice mírné znečištění pro takové koberce. Které jsou příliš jemné a nemůže být na ně použita jiná metoda čištění. Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Brno koberce nabízíme.

Díky…

Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Proto pro nás není problémem vyčistit i opravdu špinavé koberce. Naší poslední zakázkou bylo čištění koberců jedné slečny, pro kterou byla poslední kapka na koberci spadený donut s růžovou polevou.

Ono by to samo o sobě nebyla hrůza, kdyby poleva nebyla rozteklá. Takto se totiž obtiskla do světlého koberce. Snažila se to vyčistit, ale nešlo jí to. A koberce už byly hodně špinavé, měla totiž kočku, tak to je máte špinavé hned, tak se rozhodla obrátit na nás. Naši zaměstnanci si s nimi však bez problému poradili.

Účinnost…

Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i špínu z koberce po dětech. Kterou všechnu zvládly způsobit.

Samozřejmě každé úspěšné čištění závisí i na tom, aby koberce nepřešly hranici vyčistitelnosti. Náš vysavač poté vlákna koberců nadzvedli tak, že vypadaly skoro jako nové a hlavně na nich nebylo poznat, kde byl koberec čištěný. A aby paní neměla se vším tolik práce, začala naši službu koberců využívat pravidelně a my jsme rádi, že je s naší spoluprácí spokojená.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *