Brno čištění koberců

S čištěním koberců je nejlepší se spoléhat na kotoučovou strojovou metodu

jak vyčistit koberecUdělala jsem si masérský kurz, čehož začali poměrně hojně využívat moji kamarádi. Byla u mě kamarádka na masáži, tak si lehla v obýváku na podložku, pustily si k tomu film a já se pustila do práce. Ale bohužel se mi povedlo vylít masážní olej na podlahu, respektive na koberec. A byl levandulový, fialový, takže to bylo pořádně vidět. A taky cítit, levandule je hodně aromatická, takže mě z toho začala poměrně dost pobolívat hlava. Snažily jsme se to vyčistit, ale moc se nám to nedařilo, hlavně jsme se bály, abychom čištěním koberec nijak neponičily, protože ten koberec byl docela dost drahý a bylo by mi líto ho zničit. – čím vyčistit koberec

Takže bylo potřeba přejít k plánu B a najmout si nějakou úklidovou firmu, které by se to povedlo vyčistit, abychom ten koberec nějak zachránily. Ale žádná jsme neměly s žádnou zkušenosti, tak jsme si každá sedla k internetu a hledaly nějakou firmu, která by se o to postarala. A nakonec jsme se shodly na úklidové firmě Brno čištění koberců. Měla totiž nejlepší reference, všichni na nich na internetu psali opravdu pozitivně a byli všichni zkrátka spokojení. Tak jsem si řeka, že se obrátím na ně, i když byli o něco dražší, protože jsme chtěly mít jistotu, že to dobře dopadne. Zavolali jsme jim a domluvili jsme si s nimi co nejbližší termín, aby tam ten flek byl co nejkratší dobu, protože ta vůně začínala být už opravdu moc silná, nemluvě o tom, že to blbě vypadlo.

Naštěstí…

péče o světlý koberecNaštěstí se jim to povedlo vyčistit a koberec dokonce vypadal líp jak předtím. A SERVIS LIPKA, s.r.o. čištění koberců využívá speciální kartáčovou metodu, která z koberců vytáhne veškeré nečistoty a jejich chemikálie krásně provoněly celý byt. Koberec byl krásný a vypadal opět jako nový. Takže sice majitel pozná, že byl čištění, ale rozhodně nám za to neřekne půl křivého slova, zvlášť když za to nemusel platit. Tuto firmu můžeme všem tedy jedině doporučit, protože zaměstnanci byli velice milí a ochotní a byli i velmi opatrní ke všem věcem v bytě.

Služby nabízí za cenu, která je ještě dostupná dle mého názoru pro každého, když ji skutečně potřebuje. Nesetkaly jsme se s žádným hrubým jednáním ani nedorozuměními, takže nás nenapadá nic, co bychom jim mohly vyknout. Jsme vděčné, že jsme narazily právě na tuto úklidovou společnost. Zaměstnanci firmy byli velice milí, spolupráce s nimi byla perfektní, takže skutečně nemám jedinou stížnost, vše bylo naprosto v pořádku. Za mě firma dostává plný počet hvězdiček.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *