Brno mytí oken

Čistotu a lesk oken svěřila do rukou firmy „Výškové práce Brno“ i luxusní restaurace

Mytí a čištění logTrrr- trrr….Zase nám zvoní telefon. Dobrý den čistící a úklidová služba Brno mytí oken, s čím vám mohu pomoci? Na druhé straně linky se ozve zoufalý provozní restaurace nabízející zážitkovou gastronomii z lokálních a sezóních potravin. Docela jsme se v kanceláři podivili, že taková dobrá a luxusní restaurace může mít problém s úklidem. Ale prý museli dát výpověď firmě, se kterou spolupracovali, protože byli úplně příšerní a v tom shonu zapomněli zajistit další. Teď je ale na stav nepěkný stav jejich oken upozornil jeden návštěvník a to je věc, která se prostě nesmí stávat. Pan provozní se nás celý vystresovaný ptal, kdy můžeme přijet a pomoci jim okna dát do nějakého normálního stavu. – mytí oken cena

Počkejte, mrkneme se do diáře- máte štěstí, říkáme, můžeme přijet hned dnes večer. Chápeme, že akutní problémy si žádají rychlý zásah. A ne nadarmo má naše firma  A SERVIS   dominantní postavení na trhu nejen v České republice, ale i v zahraničí. Patříme ke špičce v oboru nejen u nás doma, ale i v sousedních zemích jako je Německo a Rakousko a Slovensko. Všude tam jsme si vybudovali stabilní základnu zákazníků a spousty nových zákazníků se na nás nadále obracejí. A to nejenom proto, že nabízíme široké spektrum služeb spojených s úklidem. Namátkou můžeme uvést například čištění koberců, podlah, odstraňování graffiti a prevenci proti nim nebo o odstraňování plísní.

Mimo…

Mytí a čištění billboardůMimo to se taky specializujeme se na mytí oken, výloh, zimních zahrad, prosklených lodžií, střešních oken, prosklených obalů budov a veškerých skleněných výplní.   Ale taky proto, že jsme flexibilní a našim zákazníkům se snažíme za každou cenu vyjít vstříc. Kromě těchto dvou věcí je důležitý i fakt, že se snažíme, a snad se nám to i daří, provádět všechny naše služby v nadstandardní kvalitě. Naši zaměstnanci jsou totiž školení profesionálové. Kteří si na své práci dávají záležet a dělají ji s největší péčí a smyslem pro detail. Na rozdíl od jiných firem pro kvalitní mytí používáme takzvanou metodu suchého leštění.

To znamená, že při mytí výloh a oken nejsou použity žádné leštící přípravky. Ty sice zdánlivě zaručují skleněným plochám dokonalý lesk, ale za nějaký čas se leštidla na vyčištěné skleněné ploše objeví a jsou zjevné tahy leštění. Naši zaměstnanci proto čistí okna a výlohy rozmývákem. A následně je stírají stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile je prosklená plocha kvalitně vyčištěna, nechají ji proschnout a poté doleští suchou bavlněnou plenou. Tento způsob leštění a čištění má několik výhod, mezi ty nejdůležitější patří finanční úspora a dlouhotrvající efekt. Práce na oknech v kině je sice dlouhá, ale i přesto se na ni vždycky těšíme, protože spolu s jeho provozovatelem musíme říct: Výsledek opravdu stojí za to! A SERVIS LIPKA, s.r.o.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *