Generální čištění koberců

Generální čištění koberců

Generální čištění koberců – Dne 19. září 2013 jsme našemu zákazníkovi zajišťovali strojové generální čištění koberců na jeho prodejně. Zakázku realizovali tři naši zaměstnanci a vyčistili celkem 400m2 koberce. Pro toto strojové čištění koberců bylo spotřebováno 10l čistící chemie. Akce byla dokončena po 6 hodinách práce.

Pro strojové generální čištění koberců na prodejně jsme použili kotoučový stroj, čistící chemii a vysoce výkonný vysavač. Za použití účinné a kvalitní čistící chemie, která se nechá vsáknout do koberce a pronikla velmi hluboko do jeho struktury, a s využitím kotoučového stroje jsme koberec důkladně zbavili veškerých hluboko usazených nečistot. Při strojovém čištění koberců jsme potupovali tak, že jsme nejprve na povrchu koberce nechali nějakou chvíli působit velmi kvalitní čistící chemii, aby se dostala hluboko do jeho struktury a následně za pomoci kotoučového stroje jsme důkladně povrch kartáčovali. Jakmile byl koberec dokonale vykartáčován, s použití velmi výkonného třímotorového vysavače jsme v závěrečné fázi zbavili koberec veškerých uvolněných nečistot a vlhkosti.

Zakázku generální čištění koberců jsme zrealizovali podle našeho i zákazníkova očekávání a s konečným výsledkem naší práce byl zákazník velmi spokojený.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *