Brno čištění koberců

Když už ani nevíte, jak váš koberec původně vypadal, je čas na strojové čištění. „Tepování, čištění sedaček Brno“

strojové čištění kobercůS přítelem jsme se po velmi dlouhé době konečně dohodli na společném bydlení. Vzhledem k tomu, že on bydlel ve svém zařízeném bytě a já jsem bydlela v podnájmu, ve kterém patřilo všechno vybavení majiteli bytu, nemuseli jsme se složitě rozhodovat, kde budeme bydlet, a jaké věci nás ve společném bydlení budou obklopovat. – jak vyčistit koberec

Ale už během prvních pár společných týdnů jsem zjistila, že mi vůbec nevyhovuje, jak je byt zařízen. Byl to spíše pánský byt, o který se chlap, který v něm bydlel sám, příliš nestaral. Proto jsem začala obměňovat některé doplňky a snažila se dát do pucu některé zašlé vybavení. S čím jsem měla opravdu velký problém, to byl koberec. Koberec sice nebyl starý, ale tím, že se o něj přítel moc nestaral, vypadal jako kdyby za sebou měl dlouhá desetiletí. Mohl za to určitě i z velké části vysavač, který přítel používal.

 

Starý…

hloubkové čištění kobercůStarý vysavač byl schopný svým slabým tahem sesbírat tak každé šesté smítko. Myslela jsem, že pomůže pořídit třeba nový a lepší vysavač. Jenomže ten rozdíl nebyl moc velký, bylo jasné, že koberec potřebuje kompletní čištění. Kamarádka mi doporučila, abych se v této záležitosti obrátila na firmu Brno čištění koberců  se kterou ona sama měla výbornou zkušenost.

Nechtěla jsem si vybírat firmu naslepo, takže jsem byla za tip kamarádky vděčná. Firmu jsme si pozvali a nechali koberec jejich strojovému čištění. Výsledek byl ohromující. Až když přítel viděl, jak vyčištěný koberec vypadá, pochopil, proč jsem neustále říkala, že potřebuje vyčistit. Vůbec mu nedocházelo, jak strašně byl koberec zašlý. Dokonce byl vyvedený z míry, že to je opravdu jeho koberec a že pravděpodobně takhle vypadal poté, co ho koupil.

Jakmile si přítel uvědomil, kolik prachu a špíny se v koberci drželo, přistoupil na můj návrh nechat koberec jednou ročně čistit s A SERVIS LIPKA, s.r.o.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *