• MYTÍ OKEN

    hydrofobní impregnaci na skla aplikujeme pomocí technologie GlasProtect

Řešíte již delší dobu, jak s dlouhotrvajícím účinkem
umýt a vyleštit Vaše prosklenné plochy?

Máte skleněné plochy na špatně přístupných místech? Máte hrůzu, kdy je zase budete muset opětovně umýt? My pro Vás máme řešení. Naši hydrofobní impregnaci na skla aplikujeme pomocí technologie GlasProtect. Impregnace na bázi nanotechnologie vynikají daleko širšími možnostmi ochrany Vašeho objektu s dokonalými účinky a prodlouženou trvanlivostí. Je důležité, aby se Vám investice do stavby vrátila dlouhodobou funkčností a minimálními náklady na její údržbu. To vše je Vám schopna nanotechnologická impregnace poskytnout. Je určena především na střešní okna, skleněné fasády, solární panely, skleníky, prosklené výlohy, na skla hladká a na menší plochy skel s jemným ornamentem. Naše technologie je dvoufázová na lihové bázi.

GlasProtect má za následek hydrofobizaci, olejofobizaci a samočistící schopnost ošetřeného skla. Zabraňuje uchycení plísní, vodního kamene a vzniku skvrn od rzi apod. Po ošetření skleněné plochy GlasProtectem se okna umývájí pouze čistou vodou – není nutné používat čistící prostředky. Životnost dle klimatické námahy je zpravidla 4 – 5 let. Naše jednotkové ceny se pohybují v průměru od 29,- Kč/m² za čištění a leštění čistícím prostředkem NanoClean a od 164,- Kč/m² za nanášení prostředku GlasProtect a leštění do vysokého lesku. Při našem odborném čištění oken, výloh a jiných prosklených ploch je samozřejmností, že Vám před čištěním umyjeme rámy a parapety, dále odstraníme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Odstranění polepů z výloh děláme pomocí speciálních pomůcek a to pomocí korundové žiletky, která v žádné případě nepoškodí povrch.

Naše úklidová firma Čištění koberců Brno přistupuje individuálně ke každé zakázce. Nabízíme hlavně spolehlivé pracovníky, lidský přístup, z čehož plyne minimální fluktuace a následně minimální počet reklamací. Specializujeme se také na mytí-čištění a leštění oken ve výškách, mytí-čištění žaluzií, lamel, rolet či markýz, hloubkového strojového čištění koberců, strojového čištění podlah (dlažby, linolea, marmolea, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné i přírodní podlahy, voskování podlah), odstraňování graffiti nebo nanášíme ochranu proti graffiti aj.

Máte zájem i Vy o naše služby? Kontaktujte nás na tel.č. Rádi Vám zpracujeme finanční návrh. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

mytí oken

Komentáře

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright - A SERVIS LIPKA, Odstranění graffiti Praha