Odstraňování plísní

S odstraněním plísně si poradí úklidová firma na likvidaci plísní Brno

Odstranění plísní, mechů, řas a hubPokud bydlíte v domě, kde se hodně drží vlhkost, tak pro vás problémy s plísní asi nejsou ojedinělou záležitostí. A my jsme na tom dost podobně. Zkoušeli jsme na to všechno možné, ale nikdy nic plíseň trvale neodstranilo. Takže jsem se smířila s tím, že si s tím sama neporadím, a že bude třeba si na to najmout nějakou úklidovou firmu, která by se tím zabývala.

Sedla jsem si proto k počítači a věnovala tak dvě hodiny pečlivému zjišťování, která firma by byla ta pravá. A nejvíce mě zaujala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování plísní, kterou na diskusních fórech lidi opravdu hodně vychválili. Takže jsem jim zavolala a domluvila se s nimi na termínu čištění, kalkulaci a tak podobně.

A musím…

Netoxické recepty na odstranění plísně v doměA musím říct, že jsem s nimi velice spokojená. Na povrchy napadené plísní nejdříve nanesli desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním LSG přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály, takže si člověk může pojistit řadu povrchů, u kterých nechce, aby se na nich plíseň nevyskytla. Já sama za sebe jsem byla s nimi moc spokojená. Takže bych všem chtěla jejich službu odstranění plísně Praha všem doporučit. Navíc to bylo i za slušenou cenu, což je určitě taky podstatné plus.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *