odstranění plísně Brno

Plíseň není dobré ignorovat. Odborné odstranění vždy začíná specializovanou dezinfekcí

V naší firmě Odstranění plísně Brno nabízíme svým zákazníkům celou řadu úklidových služeb jako je například čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy.

Dezinfekci a odstranění plísně doplňte proti plísňovým nátěrem

Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Zajišťujeme i odstraňování plísní a graffiti a s tím souvisí i nabídka ochranných nátěrů. Nyní bychom se chtěli zaměřit na odstraňování plísní a co ji vlastně způsobuje, protože v poslední době máme čím dál více zákazníků, kteří mají problémy s plísní, tak bychom chtěli něco více rozvést o této problematice. Spousta lidí si neuvědomuje, že stačí opravdu málo, aby se plíseň usadila na vaší zdi, a nebo nábytku.

Ideální vlhkost by měla být mezi 40 až 60 procenty a je vhodné ji kontrolovat pomocí vlhkoměru. Ke zvyšování vlhkosti v domě kromě nedostatečného větrání přispívá, i když nemáte v koupelně žádná okna, obzvlášť když máte v ní špatně nastavený výkon ventilátoru. Vhodné také není vaření bez používání odsávače páry a nábytek postavený blízko ke stěně. Ale samozřejmě jako každý problém i tento má řešení, a tím je náš proti plísňový nátěr LSG. Je založen na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma  A SERVIS LIPKA garantuje až 2 roky. Je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály.

Naší poslední zakázkou bylo odstraňování plísní v jednom bytě, kde se plíseň udělala na stěně za starožitným prádelníkem. A majitelé z toho byli samozřejmě nešťastní, protože plíseň v místnosti, kde se spí, samozřejmě být nemůže. A navíc by se mohla přenést i na jejich starožitný prádelník a další nábytek. Naštěstí neotáleli a obrátili se na nás. A my se už o jejich problém postarali a jsme rádi, že se mohli připojit k našim spokojeným zákazníkům.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *