Brno odstranění graffiti

Na všechny problémy jsou řešení. Je jen třeba znát ty správné lidi a firmy: „Čištění graffiti Brno“

čím odstranit graffitiNikdo nestojí o sprejerské čmáranice na svém majetku –  ať už se jedná o dům, chatu nebo garáž, vždycky to člověka dopálí. A proto se v naší úklidové firmě Brno odstranění graffiti. nezabýváme jen úklidovými službami, ale i odstraňováním graffiti. A s tím nabízíme i speciální program – prevenci proti sprejerskému vandalismu. A tu zajišťuje náš antigraffitový ochranný nátěr AGO. Je nanášen v několika vrstvách podle struktury povrchu. Aplikovat ho můžeme na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky nad + 10 ºC. – jak odstranit graffiti

A jako jediní v České republice garantujeme funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů je nekomplikované a vždy se 100% výsledkem. Graffiti odstraníme a poté naneseme tzv. jednorázový nátěr. Který docílí toho, že je ochrana zachována a znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let a snese více. Jestliže provedeme antigraffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku zabezpečit odstranění graffiti do 14 dnů. Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je zakotvena ve smlouvě o dílo. Včasné a rychlé odstranění graffiti je velmi důležité pro námi prováděný „systém čistých budov“.

Z praxe…

recenze odstranění graffitiZ praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraňuje, pouliční umělci brzy zjistí, že jejich dílo nemá trvalou platnost a jdou se zpravidla realizovat někam jinam.   Funguje je to tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti, my ho odstraníme, tak vždy zdarma na tomto konkrétním místě vrátíme nový plát AGO tam, kde jsme pracovali, takže tam znovu naneseme nové AGO, které bylo oslabeno naší odstraňovací činností. Toto jsme vymysleli a zavedli do praxe hlavně proto, abychom byli schopni nabídnout naši službu za přijatelnou cenu. Graffiti jsou problematickou záležitostí, která může potkat každého, takže je důležité, aby tato služba byla dostupná opravdu pro všechny, pokud chceme tento vandalismus omezit na minimum, což je přesně naším cílem.

Naší poslední zakázkou bylo odstraňování graffiti z garáže. Ale naštěstí v čas obrátili na nás. Takže pro nás nebylo problematické z velké části graffiti odstranit. A poté jsme vše ještě zamalovali barvou. Řekli jsme jim i o našem ochranném nátěru. Který je hned nadchl a nechali si ho od nás aplikovat na všechny povrchy, kde hrozilo, že by sprejer mohl opět řádit. Pokud bydlíte ve čtvrti, kde vidíte na ostatních domech nějaké graffiti, je určitě vhodné si jej nechat opatřit, než to postihne i váš dům, protože jak se říká, neštěstí nechodí samo. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *