čištění fasád v Brně

S plísní není radno si zahrávat, zdravotní rizika pobytu v zasaženém prostoru jsou vážná

Nedávno jsme s manželem začali v ložnici pociťovat divný zápach, tak jsme začali hledat, co to způsobuje. A našli jsme za naším drahým starožitným prádelníkem plíseň. A samozřejmě jsme zpanikařili, protože jsme se hlavně báli, aby se plíseň více nerozlezla – hlavně na ten prádelník. Museli jsme se toho zbavit. A ať jsme zkoušeli, co jsme zkoušeli, nešlo to dolů.

Chemie a systém odstranění plísně a čištění sendvičových, plechových, zateplených fasád a hal v Brně

Ale dolů to jít muselo, protože to nejenom může způsobovat zdravotní potíže, ale taky to prostě škaredě vypadá a smrdí to. Ale pořád jsme nevěděli co s tím, tak to chtělo najít nějaké řešení. Tak jsme si sedli k internetu a začali o plísni více informací, jak o příčinách, tak o jejím odstraňování. A zjistili jsme, že ideální vlhkost v obytných prostorách je mezi 40 až 60 procenty a je vhodné ji kontrolovat pomocí vlhkoměru. Ke zvyšování vlhkosti v domě kromě nedostatečného větrání přispívá, i když nemáte v koupelně žádná okna, obzvlášť když máte v ní špatně nastavený výkon ventilátoru.

Vhodné také není vaření bez používání odsávače páry a nábytek postavený blízko ke stěně. Ani by mě nenapadlo, že takové drobnosti mohou způsobit vznik plísně. Naštěstí jsme na internetu našli i řešení, jak plíseň odstranit. Jedná se o úklidovou firmu Čištění fasád Brno. Měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. Byla jsem ráda, že nám nabídli termín hnedka do týdne, protože jsme se toho samozřejmě chtěli zbavit co nejdřív.

Zaměstnanci  A SERVIS LIPKA nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence. S tímto nátěrem už se vzniku plísně nebudete muset obávat, protože se postará o to, aby se vám na zdi nebo na jakémkoli povrchu, kam si nátěr necháte dát, už nevznikla.

Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A pro jistotu jsme si jej nechali dát i na náš prádelník, abychom měli jistotu, že se na něm plíseň nikdy neobjeví, protože jeho by byla opravdu velká škoda. Takže pokud si také chcete pojistit oblíbený kus nábytku, a nebo místnost, o níž víte, že se v ní hodně zadržuje vlhkost, tak rozhodně doporučuji tento nátěr – i jako prevenci. Pro více informací se podívejte na webové stránky této vynikající firmy.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *