Čištění fasád

Silné ohrožení za které nemůžete, přeskok plísní ze zateplené fasády do Vašeho interiéru

Plísně jsou velice problematickou záležitostí, proto se v naší firmě zabýváme jejím odstraňováním, protože na její skutečně trvalé odstranění je potřeba skutečně špičková technologie a ověřené postupy, samotné čisticí prostředky z drogerie na to rozhodně nestačí. Naposledy jsme navštívili byt ženy, které se udělala plíseň v její garsonce, protože nabízela soukromé hodin flétnu, které probíhaly právě u ní v bytě.

Po čase se plíseň z fasády rozšíří i dovnitř, jak ji zjistíte ihned jednejte

Snažila se o to postarat, ale plíseň se jí nepodařilo odstranit. A tak se obrátila na nás A SERVIS LIPKA. Pro naše zaměstnance už to nebyl žádný problém. Díky naší kvalitní technologii a dlouholetým zkušenostem si umíme poradit se všemi druhy plísní a zajistit tak jejich odstranění, abyste se opět vyskytovali v čistém domově či pracovišti zcela bez plísní.

Čištění a umývání fasád realizujeme nejen u rodinných domů, ale i u velkých panelákových budov a komerčních staveb, dále pak u zídek, zdí apod. Převážně ve městech se na fasádách usazuje vrstva prachu a různých nečistot. S naší technologií jsme schopni oživit původní krásu fasády. Zajišťujeme kompletní čištění a mytí fasád ve výškách za použití horolezecké techniky.

Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií, tzv. nátěrem proti plísni dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanytrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Čištění fasád tlakovým strojem a aktivní čistící složkou UNISAN očistíme celou plochu fasády od všech stávajících přírodních sanitrů, mechů a řas. Tato chemie účinně odstraní a vydezinfikuje fasádu.

Po vyschnutí fasády, doporučujeme nanést ochranný nátěr proti plísni, který má funkci difuzního odporu. Tím zamezíme vytváření vlhkosti a tvorbě zelených sanitrů. Tento nátěr má také funkci antigraffitové ochrany. Nátěr má životnost 4-6 let a ochrání fasádu na vaší budově. Naše firma provádí malby a výmalby kvalitními fasádními barvami, aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií.

Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *