Voskování linolea

Veřejné a obchodní prostory, kde je linoleum, marmoleum a vinyl navoskujte

Do naší školní knihovny chodí hodně studentů, a to i z ostatních fakult, pokud potřebují pracovat na nějaké školní práci a potřebují k tomu knihy, které jsou pouze prezenční a v knihovně jejich fakulty není zrovna k dispozici. Ale po nějaké době se mi podlaha zdála být ve špatném stavu. A protože mám v knihovně většinu věcí na starosti já, rozhodla jsem se, že ji nechám vyčistit od nějaké úklidové firmy.

Vosk na podlahách jim jednak prodlouží životnost a dále zajistí rychlý a kvalitní úklid, povrch je na nich hladký a zalitý povlakem

Ale neměla jsem se žádnou zkušenosti, takže jsem byla odkázaná na internet. Pátrala jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po firmách, které by měly dobré reference. A narazila jsem na firmu Voskování podlah a ihned je kontaktovala. Na diskusních fórech o nich psali všichni dobře, samá pozitivní recenze, takže jsem měla jistotu, že by to mělo dobře dopadnout. Řekla jsem jim své požadavky a zeptala se, kdy je možný nejbližší termín. Byla jsem opravdu mile překvapená, protože mohli přijet už za týden. A čištění probíhalo ve večerních hodinách, tak jsme byli rádi, že kvůli tomu nemusíme knihovnu zavírat.

Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění podlah. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout.

Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky.

A podlaha? Je nádherná. Od té doby jsme se na ně začali obracet pravidelně a podlahu jsme si nechali čistit i uvnitř domu. A jsme s nimi moc spokojeni. A proto jsme začali využívat i jejich další služby, protože s nimi máme tu nejlepší zkušenost. Takže pokud poptáváte nějakou úklidovou firmu, tak opravdu doporučujeme tuto. A nabízí i celou řadu dalších služeb. Doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky A SERVIS LIPKA.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *