Odstranění graffiti

Je zločin posprejovat nadační obchod, Odstraňování graffiti Brno

Před několika týdny si objednali naše služby na odstranění graffiti. Jednalo se o nadační obchod jedné neziskové organizace. Představte si, že nějací lidé ho bezohledně posprejovali. Pracovníci nevěděli, co si počít, a tak sedli k internetu, kde po chvíli našli naši společnost A SERVIS LIPKA Odstranění graffiti. Ta se totiž specializuje na účinné odstraňování graffiti. Troufáme si tvrdit, že co se týče odstraňování graffiti, jsme nejlepší v celé republice.

Před tím, než odhalíme výsledek naší zakázky, si vám však dovolíme přiblížit postup naší práce při odstraňování graffiti. Ten je takový, že graffiti zeslabíme co nejvíce a přetřeme příslušnou fasádní barvou. Ono zamalovat graffiti hned a bez toho, aniž byste ho odstranili, nepřináší dobré výsledky. Graffiti většinou pak prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky, což není žádoucí. Jakožto prevenci proti graffiti doporučujeme nechat nanést na fasádu antigraffiti ochranu.

Ta…

Ta zajistí následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Na závěr je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést, a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě, pokud klesne venkovní teplota pod deset stupňů. Ze zkušeností již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá pouličních omalovánek. Antigraffiti nátěr s kolegy nanášíme v několika vrstvách, a to podle struktury povrchu.

Je možné ho aplikovat na všechny druhy ploch, i včetně plastů. Jediné materiály, jež nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní teplotu vyšší než deset stupňů. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice. A to od 120 korun za metr čtvereční. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy. U strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev.

Naše…

Naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. (pobočka v Praze a Brně) se může zaručit jako jediná v České republice za funkčnost ochrany, která je bezkonkurenční, a přesto i za nejnižší cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů většinou není komplikované a vždy se nám podaří docílit toho, co si my i klienti přejeme. Graffiti odstraníme a poté naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni. Tím docílíme toho, že je ochrana zachována a také zmnohonásobněna.

Její funkčnost tak vydrží až šest let a mimoto toho zvládne rovněž „více“. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité pro náš takzvaný „systém čistých budov“. Graffiti se nám podařilo perfektně odstranit bez jakýchkoliv potíží. Svoji práci děláme vždy pečlivě a pokud by se nám nepovedlo ho řádně odstranit, je možné se domluvit na dalším termínu. Klienti nám děkovali a říkali, že jsou rádi, že se nám graffiti podařilo tak hezky a rychle odstranit.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *