Čištění Brno koberce

Pro naše generální čištění koberců Brno není problémem ani zaschlé šampaňské

A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Brno koberce nabízíme celou řadu úklidových služeb. Jako jsou například čištění koberců, podlah, odstraňování plísní a graffiti a i umývání oken a výloh. Díky našim dobrým výsledkům jsme mohli natolik rozšířit naše pole působnosti. Abychom i zároveň mohli našim zákazníkům poskytovat ty nejkvalitnější služby. V tomto článku bychom chtěli naše čtenáře a klienty více informovat o našem čištění koberců.

V naší firmě provádíme generální čištění koberců už několik let. A máme to štěstí, že po dobu naší práce máme za sebou prakticky jen samé úspěchy. Naší poslední zakázkou bylo čištění koberce, na kterém bylo zaschlé šampaňské. Paní se bála, že to vyčistit nepůjde. Protože už byl docela dost zaschlý. Navíc jejich koberec byl poměrně nový. Tak se báli, aby kvůli tomu nemuseli kupovat nový. Účinnost a kvalita naší technologie u čištění koberců spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje.

Který…

Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná. Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. A kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. A nyní již může následovat závěrečná operace, kdy vysokotlaký třímotorový vysavač značky pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Proto pokud někdo chce, aby čištění probíhalo ve večerních hodinách. Aby tak třeba nedošlo k narušení chodu firmu či podniku, má tak stoprocentní jistotu, že druhého rána bude koberec naprosto suchý. Protože u mokrého čištění koberec schne několik hodin.

Takže…

Takže by druhého rána suchý určitě nebyl a akorát by se do něj ještě více zašlapala nová špína. Strojovým čištěním navíc dochází k nabytí původního objemu koberce. Neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Tato metoda nabízí unikátní způsob, jak dokonale koberec vyčistit a zároveň docílit perfektní vzhled a zásadním způsobem tak prodloužit jeho životnost.

Jedná se opravdu o nejefektivnější metody čištění současnosti a její kvalitu a účinnost už dokazuje jen tom, že si ji od nás objednávají zákazníci i z Rakouska a Německa. Kde je konkurence mnohonásobně větší než u nás, a přesto volí naši firmu. Pomocí tohoto čištění totiž dokážete vyčistit opravdu prakticky cokoli.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *