Čištění koberců

Strojová kotoučová metoda je nejúčinnější metodou na čištění koberce, tepování sedaček Brno

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců realizuje čištění koberců pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný, takže nemůže dojít poškození vašeho koberce. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce.

Tato metoda je skutečně účinná. Protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat.

Strojová…

Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Ty mnohdy způsobuje extrakční metoda. Protože se jedná o morkou metodu čištění, která není na čištění koberci vhod. Protože pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit. Tato varianta je sice levnější než strojová metoda. Ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda.

Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli. Naší poslední zakázkou bylo navštívení naší stálé zákaznice, která si od nás nechává koberce čistit pravidelně. Naznala, že je mnohem lepší to s úklidem tolik nepřehánět a nechávat si pomoci, protože dnes jsou na lidi v zaměstnání kladeny mnohem větší nároky, a proto člověk často úklid doma zanedbává, pokud se z toho všeho tedy nechce úplně zbláznit.

Navíc…

Navíc bohužel, dnes jsou stále muži, kteří si myslí, že starání se o domácnost je pouze ženská práce. Tomu tak ale bývalo v době, kdy ženy nepracovaly. Jenže teď je tomu jinak, takže by se na tom měli podílet rovnoměrně. Jenže to tak stále někdy není, takže je toho potom na ženu moc a není se čemu divit, že je potom věčně vyčerpaná.

Proto je skutečně lepší tuto těžkou práci nechávat na nás a svůj čas trávit lepším způsobem. Navíc díky naší kosmetice vydrží čistý déle a nově vzniklá špína jde i z koberce lépe dolů. Takže pokud se nejedná zrovna o něco hodně hodně výrazného. Tak si menší skvrny dokážou vyčistit i bez naší pomoci. Dále začala využívat i naše mytí oken. Takže jsme skutečně rádi, že je s našimi službami spokojená.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *