Koberce čištění Brno

Skvrny od čaje jsou na koberci vždy vidět. Proto je nejlepší spolehnout se na strojové čištění Brno

V naší firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb, jako je čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti a plísně. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na čištění koberců. Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění koberce, který byl zašpiněný od ovocného čaje, který měl tmavě červenou barvu. Paní se to prvně vyzkoušela vyčistit sama, ale bohužel jí to nešlo podle jejích představ.

A to na to zkoušela všechny čisticí prostředky, které měla a žádný nezabíral, a drhnout to ledabylým kartáčem by určitě nebylo vhodné, protože by se tak mohla poničit struktura koberce. A tak se po doporučení sousedky obrátila na nás, abychom koberec vyčistili. U nás v  A SERVIS LIPKA, s.r.o. Koberce čištění Brno realizujeme svým zákazníkům kvalitní a precizní strojové čištění koberců za použití profesionální chemie a kotoučového stroje.

Naše…

Naše postupy se mírně liší v závislosti na znečištění a druhu koberce. Ale generální vyčištění koberců strojovou metodou má většinou velice podobný postup, který se skládá z následujících kroků. Nejprve naneseme kvalitní chemii, která koberec nejen vyčistí, ale také vydezinfikuje a zbaví jej roztočů a alergenů. Ale aby došlo k maximálnímu účinku, je třeba ji nechat chvíli působit. Poté přichází na řadu kartáčování koberce kotoučovým strojem, který zajistí zbavení struktury koberce nečistot.

I pokud máte na koberci zatvrdlé nečistoty, není třeba mít obavy z porušení vláken koberce, protože kotoučový stroj je nejen velice účinný, ale i šetrný. Jeho štětinky se postarají o to, že nerozeznáte důkladněji drhnutou část koberce. Je ovšem třeba dodat, že tato metoda je časově náročnější. Protože chemie se potřebuje dostat opravdu do hloubky koberce. Takže kartáčování strojem trvá někdy déle, ale zato vždy koberec vyčistí.

Někdy…

Někdy je i potřeba, aby čištění probíhalo na dvakrát, protože by se zaráz nemělo kartáčovat i přespříliš dlouho, aby nedošlo k poničení koberce. Samotné čištění sice trvá déle, než je tomu třeba u extrakční metody čištění. Ale dosahuje lepších výsledků, ale hlavně veškeré nečistoty a vlhkost potom vysaje náš třímotorový vysavač. Takže poté máte koberec prakticky suchý, takže potom nemusíte čekat několik hodin, než na něj můžete znovu vstoupit.

Pokud do něj nechcete zanést další nečistoty, jak je tomu právě u extrakční metody. Proto realizujeme čištění výhradně pomocí strojové metody, kterou koberec vyčistíte, ale nezničíte. Paní byla s naší prací spokojená a my tím pádem také. Naše služby realizujeme po celé České republice, na Slovensku, v Rakousku a v Německu.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *