Odstraňování plísní

S odstraněním plísně je spolehnutí na A SERVIS LIPKA a jejich LSG protiplísňový nátěr Brno

Jak odstranit nebezpečné plísněVe skladu naší restaurace se objevila plíseň. Což byl samozřejmě velký problém, protože plíseň na zdi všeobecně nemá co dělat. A když se tak zčistajasna zjeví v prostoru, kde jsou potraviny, tak tam už nemá vůbec  co dělat. A přitom jsme dodržovali všechny hygienické zásady, takže jsme nerozuměli tomu, jak je to vůbec možné. Ale zkoumání příčin teď muselo jít stranou, museli jsme to dát co nejrychleji do pořádku. A tak jsme začali hledat nějakou firmu na Odstraňování plísní, která by se o to postarala.

A nakonec jsme se rozhodli pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. která měla hodně dobré ohlasy. Tak jsme si říkali, že by náš problém mohli skutečně vyřešit, aniž by to byly vyhozené peníze.  A byla to ta nejlepší volba. Plíseň se jim podařilo bez větší námahy odstranit a ani to nebylo nějak výrazně časově náročné. Protože jsme se předtím o některých firmách dočetli, se odstranění probíhalo i několik dní.

Na…

LSG nátěr – odolnost vůči plísním a kvasinkámNa očištěné povrchy poté nanesli ochranný nátěr LSG, který funguje jako ochrana před vznikem další plísně. Skvělé na něm je, že je naprosto bezpečný a vhodný do prostor s potravinami. LSG je taky prý  aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

Pro jistotu jsme si tento nátěr nechali dát i na ta místa, kde se plíseň zatím nevytvořila, ale je tam pravděpodobný jejich výskyt. Přece jen je to starost navíc, a pokud se jí můžeme nějak vyhnout, tak je to lepší. Protože přece jen plíseň v potravinovém podniku není žádná sranda. Tudíž, pokud potřebujete odstranit plíseň, můžu likvidaci plísní Praha této firmy jedině doporučit.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *