Čištění koberců

Strojová metoda čištění je tou nejlepší metodou na efektivní čištění koberců, tepování koberců Brno

A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců nabízíme řadu klidových služeb, které jsou vyhledávané nejen u nás a na Slovensku, ale i v Rakousku a Německu. Proto si stojíme za tím, že odvádíme opravdu kvalitní práci, protože jsme schopni splnit i nároky rakouského a německého trhu, které jsou přece jen o něco vyšší než u nás. A jednou z našich služeb je i čištění koberců, které realizujeme pomocí silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje.

Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná. Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie, takže s pomocí jeho čištění tzv. zabijete hned několik much jednou ranou.

Kosmetika…

Kosmetika navíc koberce i krásné provoní. Po tomto důkladném čištění je dostat kosmetiku nyní obsahující špínu z koberce pryč. K tomu slouží vysokotlakový třímotorový vysavač, který pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty. Navíc tímto čištěním docílíte toho, že koberec nabude objemu. Protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled.

Vlasy koberce nadzvedne a nepůsobí zašlapaným dojmem. Touto metodou lze docílit nejen dlouhodobé čistoty vašeho koberce, ale prodlužujete tím i jeho životnost. Tato metoda je rozhodně nejlepším dostupným způsobem, jak váš koberec vyčistit. Rozhodně není dobré se spoléhat na sice levnější, ale za to o výrazně méně kvalitní extrakční metodu čištění, která si s odolnými skvrnami neumí poradit. Jedná se totiž o pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné odsátí, které ani není efektivní.

Protože…

Protože koberec je poté mnohdy pořád velice mokrý. Navíc k vyčištění koberce je třeba i nějaký fyzická aktivita, kterou zajišťuje právě náš kotoučový stroj. Pouhým vstříknutím chemie do koberce bez následného kartáčování není možné koberec vyčistit. Strojová metoda čištění je náročnější. Proto je i dražší. Ale za to vždy dokáže dosáhnout kýženého výsledku klienta.

Naposledy jsme navštívili domácnost, kde jsme čistili koberec v kuchyni zašpinění od dýňové polévky. Paní se to sice snažila vyčistit sama, ale moc se jí nedařilo. Protože koberec byl světlý a polévka křiklavě oranžová a ani přípravky na čištění koberců nepomáhaly. Ale my se už o její problém postarali, aby ji ta skvrna na koberci už déle netrápila.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *